KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8201154
nr 820 1154
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Etsning, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), 33/66, Akvrelliserad, signerad, -82, motivets mått: 59x44 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
måndag 15 april 2013
kl 20:58:06
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner